Vysázej si vlastní razítko!
o náse-shopakceobchodní podmínky

Dodací podmínky

Doprava

Doprava zboží k zákazníkovi je realizována prostřednictvím České pošty a to formou Obchodního nebo Profi balíku. Česká pošta zajišťuje od okamžiku přijetí dodávky její doručení do 24 hodin (v pracovních dnech) po celé ČR. Při objednávce nad 1.500,- Kč (bez DPH) doprava zdarma! Zboží si lze vyzvednout také osobně v naší provozovně v Šumperku. Způsob dodání si snadno zvolíte při uzavírání objednávky.

Termín dodání

Pro zakázky přijaté osobně na provozovně je termín dodání následující pracovní den po dni přijmutí objednávky. Pro zakázky vyžadující dodání k zákazníkovi prostřednictvím České pošty je termín dodání do 48 hodin (po schválení případné korektury).

Platební podmínky

Hotově, dobírkou, převodním příkazem.

Záruka

Na razítkové mechaniky a polymerové štočky poskytujeme záruku 2 roky. V případě, že by se v této době objevila jakákoliv skrytá vada, má zákazník právo reklamace. Reklamaci lze uplatňovat u prodejce, kde bylo razítko zakoupeno a to po předložení platného dokladu o zaplacení. Doba případné opravy razítka neovlivní délku záruční lhůty.

Záruka se nevztahuje na vady vzniklé nevhodným používáním jako je nesprávná manipulace, běžné opotřebení, pád razítka, používání nevhodných barev na polštářky, používáním jiných než originálních náhradních polštářků, mechanický zásah do konstrukce razítka apod. Záruku nelze rovněž uplatňovat na opotřebování polštářku běžným užíváním.


V Šumperku, 1.10.2007

© Copyright 2006-2007 by Jaroslav Žálčík. All rights reserved. Webdesign by BORShop Computing